התרגול שלי

"התרגול שלנו זה הנשימה והגוף הוא הכלי שמשקף לנו את מה שקורה בתוכנו"

ככה אני אוהבת להתחיל את התרגול שלי.

מה שמתרחש מחוץ למזרן שלנו תמיד תהיה לזה השפעה על הגוף שלנו, בעזרת הנשימה אנחנו יכולים להתבונן פנימה לתוכנו, לנטרל את מה שקורה בחוץ ובאמת לראות איך הגוף שלנו מרגיש ומה הוא מעניק לנו באותו יום ובאותו רגע. לאחר ההתבוננות יגיעו התנוחות שבאמת ישקפו לנו את איך הגוף מרגיש, צומת הלב וההקשבה יעזרו לנו להחטיב איך יראה התרגול שלנו היום, וזה בסדר אם התרגול יהיה טיפה יותר רך או קצר מבדרך כלל או אולי היום אנחנו נדחוף את עצמנו טיפה יותר.

תרגול יוגה הוא מעבר ללפרוס את המזרן ולתרגל תנוחות, או נשימות, זה לראות איך אני יכולה לקחת את מה שקורה על המזרן ומכניסה את זה לחיי היום יום שלי. איך אני משתמשת בהקשבה לנשימה ולגוף שלי והופכת את זה להקשבה לרגשות שלי, למחשבות ואינטואיציות, עושה מה שנכון עבורי.

תוציאו לרגע את הסטריוטיפ של איך אמורים לתרגל יוגה, קחו את זה למקום שלכם זה יכול להיות כשאתם יוצאים לריצה, עושה אימון פונקציונלי וגם במהלך היום כשאתם רגע צריכים את השקט הזה שלכם, ההקשבה לנשימה שתעזור לכם להתבונן בגוף ומה אתם צרכים עכשיו.

קחו איתכם לדרך את השאלה הכי נפוצה,

מה היא יוגה עבורי? יוגה הוא מצב שבו הדברים חוזרים למקומם.

אהבתם את הפוסט?
מוזמנים לשתף עם מתאמנים אחרים

יכול להיות שיעניין אותך גם:

-mail Order Relationships

The term "Mail Order Bride" quickly made by itself known in the American countryside in the early to the middle of twentieth 100 years. Out