חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

התרגול שלי

"התרגול שלנו זה הנשימה והגוף הוא הכלי שמשקף לנו את מה שקורה בתוכנו"

ככה אני אוהבת להתחיל את התרגול שלי.

מה שמתרחש מחוץ למזרן שלנו תמיד תהיה לזה השפעה על הגוף שלנו, בעזרת הנשימה אנחנו יכולים להתבונן פנימה לתוכנו, לנטרל את מה שקורה בחוץ ובאמת לראות איך הגוף שלנו מרגיש ומה הוא מעניק לנו באותו יום ובאותו רגע. לאחר ההתבוננות יגיעו התנוחות שבאמת ישקפו לנו את איך הגוף מרגיש, צומת הלב וההקשבה יעזרו לנו להחטיב איך יראה התרגול שלנו היום, וזה בסדר אם התרגול יהיה טיפה יותר רך או קצר מבדרך כלל או אולי היום אנחנו נדחוף את עצמנו טיפה יותר.

תרגול יוגה הוא מעבר ללפרוס את המזרן ולתרגל תנוחות, או נשימות, זה לראות איך אני יכולה לקחת את מה שקורה על המזרן ומכניסה את זה לחיי היום יום שלי. איך אני משתמשת בהקשבה לנשימה ולגוף שלי והופכת את זה להקשבה לרגשות שלי, למחשבות ואינטואיציות, עושה מה שנכון עבורי.

תוציאו לרגע את הסטריוטיפ של איך אמורים לתרגל יוגה, קחו את זה למקום שלכם זה יכול להיות כשאתם יוצאים לריצה, עושה אימון פונקציונלי וגם במהלך היום כשאתם רגע צריכים את השקט הזה שלכם, ההקשבה לנשימה שתעזור לכם להתבונן בגוף ומה אתם צרכים עכשיו.

קחו איתכם לדרך את השאלה הכי נפוצה,

מה היא יוגה עבורי? יוגה הוא מצב שבו הדברים חוזרים למקומם.

אהבתם את הפוסט?
מוזמנים לשתף עם מתאמנים אחרים

יכול להיות שיעניין אותך גם:

אנחנו שוכחים

שוכחים את הצדדים הטובים שבנו. את הדברים הנפלאים שאנחנו עושים. את המתנות הקטנות שהטבע והחיים מעניקים לנו מידי יום ביומו. אנחנו בעיסוק בלתי פוסק במה

האהבה האמיתית שלי

אהבה שלי לבעלי חיים תמיד הייתה שם, מאז שאני זוכרת את עצמי גדלתי עם בעלי חיים, לפחות כלב אחד בבית אם לא יותר. היום אני מגדלת שני כלבים עם בן הזוג שלי, והלב שלי יוצא תמיד לכל בעלי החיים.

Scroll to Top
PIECE OF HEAVEN – COMING SOON
STUDIO EMANUELLE – COMING SOON
CALAO TLV ©

!Get 10% Off

הצטרפו לקהילה שלנו וחסכו
 10% בהזמנה הראשונה שלכם.