חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

Yoga house

להרשמה ופרטים נוספים

תחומי הסטודיו

מקימי הסטודיו:

כתובת הסטודיו:

לחצו כאן לניווט מהיר.

על הסטודיו

במרץ 2020, עם תחילתה של מגפת הקורונה יובל ובן פתחו יחד את סטודיו הפילאטיס "THE ROOF" על גג בתל אביב, אשר משקיף על כל העיר עם נוף עוצר נשימה.
יובל רוט הייתה בעבר רקדנית מקצועית וכשהתגייסה לצבא, פיקדה על קורסי הספורט של צה"ל והכשירה מאות מדריכים ולוחמים בבית הספר לכושר קרבי בווינגייט. כחלק מהכשרתה, הוסמכה יובל למדריכת כושר ובריאות על ידי "מכון וינגייט", למדריכת פילאטיס מזרן על ידי "נקודת איזון" וכמדריכת פילאטיס מכשירים על ידי "פילאטיס אקדמי". יובל הינה המנהלת המקצועית והמדריכה הראשית של הסטודיו.
בן סביר, שותפה לדרך הינו כדורגלן מקצועי בליגת העל ובנבחרת ישראל הצעירה מזה מספר שנים. ככדורגל, בן עוסק שנים רבות בספורט ומשלב בשגרת יומו אימוני פילאטיס, זריזות, כוח, ריצה ועוד. בן הינו המנהל העסקי של הסטודיו ופועל רבות לשיווק וניהול המקום.
באימוני הפילאטיס בסטודיו, אנו מתמקדים בריכוז, דיוק ושליטה, מפתחים את שרירי הליבה והשרירים המייצבים של הגוף.
מטרת האימון היא חיטוב על ידי מספר רב של חזרות בכל תרגיל בשילוב משקולות ידיים, משקולות רגליים, כדורים, חישוקים, גומיות ועוד.
לאור הביקוש הרב של מתאמני הסטודיו, יובל ובן פתחו את "THE ROOF POP UP". גלריית חורף קסומה וייחודית במרכז תל אביב שמעוצבת בסגנון מודרני, עכשווי ואורבני. הסטודיו עובד גם במתכונת של אימוני זום שונים מידי יום וישנן אפשרויות רבות להצטרף.

תמונות מהסטודיו

Scroll to Top
PIECE OF HEAVEN – COMING SOON
STUDIO EMANUELLE – COMING SOON
CALAO TLV ©

!Get 10% Off

הצטרפו לקהילה שלנו וחסכו
 10% בהזמנה הראשונה שלכם.