חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מאי דותן

היי, אני מאי,
את הסיפור שלי התחלתי לפני כמה שנים כשטיילתי בהודו, התנסיתי ביוגה בתקווה למצוא חיבור בין התנועה לנפש. אז זה לא בדיוק עבד ולא ממש נתפס לי שם, מה שכן הבנתי זה שאני מחפשת את התנועה מבפנים ומבחוץ. כשחזרתי נפתח לי עולם הפילאטיס, התחלתי להתאמן על בסיס קבוע והתאהבתי.
הכימיה ביני לבין הפילאטיס פשוט הייתה שם. המורה שלי ביפו פעם שאלה אותי למה שלא אלך להעמיק בנושא? וכך עשיתי, סיימתי את לימודי בפילאטיס מזרן ביפו לפני שנתיים, ומאז? כלום, הפחד לא נתן לי לעזוב את השגרה הקיימת כדי לפצוח בקריירה חדשה. לאחר המון לבטים וחששות, התחלתי בדרך חדשה בבית מתוק עם בן זוג ושני כלבים בכרם התימנים והכל התחיל לקרות- שיעורי שקיעה וסטודיו בלב הכרם, גם בוקר וגם ערב- וכמו עם הפילאטיס גם עם המתאמנים זה פשוט קרה. כימיה לא מוסברת ומרגשת שגורמת לי לקום כל בוקר, להנות ולהודות על מה שאני עושה, תכלס, זכיתי.
הפילאטיס שינה את חיי היום יום שלי ושל המתאמנים בכל ההיבטים, היציבה משתנה וכל אורך החיים- בטיול עם הכלב, כשאני מחזירה ספר למדף וכשאני עומדת בתור לסופר.
אני מאוד אוהבת את הטבע והשטחים הפתוחים ואוהבת אהבה אין סופית בעלי חיים, ככה שאם יש לי הזדמנות אני משלבת את כל האהבות יחד.
החלום שלי? חוות סוסים עם המון כלבים שתשלב סטודיו במרחב הפתוח ושכולם יזכו להנות מהפלא הזה שנקרא פילאטיס.

הבלוג שלי

האהבה האמיתית שלי

אהבה שלי לבעלי חיים תמיד הייתה שם, מאז שאני זוכרת את עצמי גדלתי עם בעלי חיים, לפחות כלב אחד בבית אם לא יותר. היום אני מגדלת שני כלבים עם בן הזוג שלי, והלב שלי יוצא תמיד לכל בעלי החיים.

השיעורים שלי

שיעורי פילאטיס בשקיעה - 1

משלב גם תנועה וגם את הטבע והשטח הפתוח,שילוב מנצח בין השניים מפיק הנאה מספקת.

שיעורי פילאטיס בשקיעה - 2​

הנאה לא רק מהתנועה עצמה ,גם מהבחוץ,מהאוויר הפתוח ומהשקיעה שאין לה מחיר,בסופו של יום הטבע הוא חינם.

מאי דותן מתרגלת

תרגול דינמי בטבע לחיזוק וחיטוב השרירים המייצבים.

Scroll to Top
PIECE OF HEAVEN – COMING SOON
STUDIO EMANUELLE – COMING SOON
CALAO TLV ©

!Get 10% Off

הצטרפו לקהילה שלנו וחסכו
 10% בהזמנה הראשונה שלכם.