חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

רתם לבנון

את היוגה פגשתי מיד לאחר השחרור הצבאי – חיפשתי כלי לפרק בעזרתו שלל מטענים שנשארו איתי מהשירות הצבאי, צוק איתן תקופה ארוכה בחברון ועוד שלל מתנות. התמזל מזלי והמורה הראשונה שלי ליוגה הייתה מלאך בדמות אדם שעזרה לי להתחבר ולהתאהב ולהפוך את היוגה לתרגול רוחני הרבה יותר מאשר תרגול פיזי ומהר מאוד הבנתי שמה שאני רוצה לעשות בחיים זה להעביר את המתנה הזאת הלאה לכמה שיותר אנשים.
טיילתי שנתיים ארוכות ומופלאות ברחבי העולם שבהם הוכשרתי כמורה להאטה יוגה בדרמסאללה בצפון הודו, הוכשרתי כמטפל בעיסוי יוגה תאילנדי בצ'יאנג מאי בצפון תאילנד והוכשרתי כמורה לאקרו יוגה בקהילה של אנשי קרקס בניו זילנד שגרתי איתם במשך שלושה חודשים על צלע הר בלי חשמל ומים זורמים. כיום אני לומד שיאצו (שיטת טיפול שהתפתחה ביפן ומושתת על עקרונות הרפואה הסינית) ויוגה טיפולית ב'קמפוס ברושים'.
אני מאמין שכל אחד שרוצה, יכול וצריך לתרגל יוגה, היוגה הפכה בשבילי די מהר מכלי טיפולי לפירוק טראומה לדרך חיים ועמוד השדרה של חיי. בתור מורה ומטפל אני אוהב ללוות תלמידים שלי באתגרים שלהם בחיים הפרטיים, מה שנקרא ה'יוגה שמחוץ למזרון', מתוך הבנה שאנחנו מתרגלים על המזרון כדי להשתפר מחוץ אליו והתפקיד של מורה לא נגמר שנגמר השיעור, אם כבר הוא רק מתחיל.
היוגה האקרו יוגה והעיסוי כולם מבחינתי כלים טיפוליים (וממש כיפים) ובעזרתם אני מנסה לעזור לאנשים להיפטר מטראומות ודפוסי התנהגות שהיו רוצים לשנות ובשאיפה להפוך לאנשים טובים ובריאים יותר – מול עצמם ומול הסביבה.
כיום
– אני מלמד האטה יוגה על גג ביתי בקבוצות אינטימיות של עד שישה אנשים
– מוביל קורסי אקרו יוגה לרמת מתחילים וממשיכים
– מלמד יין יוגה ומטפל בעיסוי יוגה תאילנדי בסטודיו בשכונת נגה ביפו
– מוביל סדנאות ואירועי חברה בנושא אקרו יוגה \ יוגה
– מדריך גלישה במועדון GoSurf
שמח ומתרגש על ההזדמנות להיות חלק מהנבחרת של Calao ועל האפשרות לחלוק איתכם מחשבות, טיפים, אליינמנט, דיוקים לאסאנות ועוד שלל כלים ודברים שלמדתי בדרך. 

הבלוג שלי

השיעורים שלי

רתם לבנון

בואו וקבלו הצצה מחייו של רתם, והתרגולים השוטפים אותם מבצע באופן יומי!

עורב עגור ומה שביניהם

סרטון קצר המלמד איך להתגבר על אתגר פיזי שכיח שמרחיק אנשים מתנוחת העגור.

עזרה קטנה בדרך לפינצ'המאיורסאנה

סרטון הדרכה קצר על איך אביזרים יכולים לעזור לנו להתקדם לקראת פינצ'המאיורסאנה (עמידת אמות)

רצף בסיסי באקרו יוגה - למתחילים

רצף המשלב מעברים פשוטים ונעימים בין כמה מתנוחות הבסיס באקרו יוגה, מתאים למתחילים או מתעניינים בתחום.

Scroll to Top
PIECE OF HEAVEN – COMING SOON
STUDIO EMANUELLE – COMING SOON
CALAO TLV ©

!Get 10% Off

הצטרפו לקהילה שלנו וחסכו
 10% בהזמנה הראשונה שלכם.