חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עמנואל

תנועה ואורח חיים בריא היו תמיד חלק ממני ומהיום יום שלי. העולם הזה התחזק והתגבר כשאבחנו אצלי אחרי הצבא דלקת כרונית במעיים, הדבר אילץ אותי לשנות לגמרי את התזונה וחיזקו אצלי את האהבה לספורט, הרגשתי כמה זה עושה לי טוב ומרפא אותי.
אחרי טיול של שנה שעשיתי באוסטרליה החלטתי שאני רוצה להעמיק וללמוד יותר בכל הנושא הזה, אז נרשמתי לקורס מאמנים בוינגייט , למדתי על גוף האדם, על ספורט ותזונה והרגשתי כמה זה בוער בי, שהעתיד שלי יראה כשאני מפיצה את כל הדבר הזה הלאה.
לפני 3 שנים, פתחתי סטודיו קטן בבית שלי “studio emanuelle” במושב נטעים, קבוצות של 4 משתתפים, זה התחיל מצומצם באימוני כוח ואירובי ולאט לאט הלך והתרחב והפך לבית אצלי ואצל המתרגלים שלי.
את עולם היוגה הכרתי לראשונה בטיול שלי באוסטרליה לפני 5 שנים, תרגלתי שם כמה פעמים והתאהבתי. התאהבתי בעולם הזה, בחיבור לעצמי, הרגשתי שזה מקום המפלט שלי, שם אני מי שאני.
המשכתי לתרגל יוגה אצל מורים גם תוך כדי השיעורים שלי בסטודיו, זה היה המקום שלי לקבל, עד שהרגשתי שאני מוכנה ללמוד ולהרחיב ולתת בעצמי.
לפני כמה חודשים סיימתי את השנה הראשונה שלי בקורס מורי יוגה לאשטנגה ויניאסה (250 שעות) אצל המורה המדהים שלי, שמלמד אותי גם היום – שמעון בן אבי.
שמעון הוא מורה דרך בשבילי, דרכו ודרך היוגה למדתי את עצמי טוב יותר פנימה והחוצה, להיות בשלום ובחיבור, להיות באהבה, ובעצם להוציא החוצה את מי שהייתי תמיד.

אני מרגישה כבוד עצום להיות שליחה של העולם הזה ושליחות להפיץ את זה הלאה.
בכל פעם שאני מעבירה את היוגה למתרגלים שלי, בין אם זה פיזי או דרך הנפש, זה מרגיש לי כמו הפעם הראשונה, אני מתמלאת בפרפרים, מתרגשת בכל פעם מחדש, בכל פעם שאני נעמדת על המזרן.
אני מסתכלת מהצד, רואה ומרגישה את ההרמוניה שבחלל, את ההתמסרות, את החיבור ומתמלאת בתחושת סיפוק.

עם הזמן, לפני כמה חודשים, פתחתי חלל נוסף בסטודיו לשיעורי יוגה, רציתי לתת ליוגה את המקום שלו ולהגשים את עצמי.
בסטודיו שלי יש מאמנות שמעבירות שיעורי כוח ואירובי, אני מעבירה את שיעורי היוגה, מרגישה שמצאתי את המקום שלי בתחום ויכולת לשלב את כל העולמות במקום אחד.

הבלוג שלי

השיעורים שלי

הגדלת טווחי תנועה במפרק האגן והירכיים

מתיחה של שריר אחורי/ צידי/ פנים ירך כשהגב והחוליות במצב ארוך וישר (המנח הבריא והנכון לגב) במטרה להכניס תנועתיות למפרקי ירך , להאריך ולהגדיל את טווחי התנועה ובכך לשחרר מעט את שרירי הגב

עמידת סנטר Chin Stand​

תרגול והכנה לעמידת סנטר, תעשו לכם חימום טוב לפני של הידיים, הבטן והגב ותתקדמו בצעדים קטנים עד שתרגישו מוכנים לנתק את שתי הרגליים ולהכנס לתנוחה המלאה. מזכירה להקשיב לגוף, כל יום הוא שונה והגוף מגיב אחרת, אל תמהרו ותהנו מהדרך!

מאי דותן מתרגלת

בתרגול מסגנון אשטנגה ויניאסה בדרכ מתחילים ב5/3 ברכות שמש ראשונה ושנייה. ברובד הפיזי, הברכות מכינות את הגוף ונותנות סוג של חימום למפרקים והשרירים ברובד הנפשי, אנחנו מתחילים להתכנס פנימה אל הנשימה ביחד עם הזרימה של הגוף וכך להעצים את התחושות ולהיות יותר בחיבור

Scroll to Top
PIECE OF HEAVEN – COMING SOON
STUDIO EMANUELLE – COMING SOON
CALAO TLV ©

!Get 10% Off

הצטרפו לקהילה שלנו וחסכו
 10% בהזמנה הראשונה שלכם.