חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מיכל כהן

בגיל 20 במהלך טיול ארוך אחרי הצבא נחשפתי לראשונה ליוגה בעיירה קסומה בסאן פדרו שבגואטמלה. כשחזרתי לארץ אחרי שנה ארוכה של חוויות וריגושים, הייתי מבולבלת וחסרת החלטיות לגבי צעדיי הבאים במסלול החיים. נכנסתי במקרה לשיעור של אלון שקד להב, מורי הראשון, שלקח אותי תחת כנפיו וחשף בפניי עולם ומלואו. מהר מאוד מצאתי את עצמי בקורס המורים הראשון שלי ליוגה בשיטת אשטנגה ויניאסה.
שיטות שאותן אני מלמדת ומתרגלת : אשטנגה ויניאסה, פאוור יוגה
יוגה בשבילי היא דרך חיים. היא ריפוי, היא טיפול, היא שקט בלב ים סוער.
היוגה לימדה ומלמדת אותי גמישות מהי, פיזית ומחשבתית.
היוגה מלמדת אותי להתבונן ולהקשיב, לתחושות שבפנים, לעומק הנשימה, לשחרר את הפחדים, את האגו, הכעסים, הרעשים החיצוניים, לקבל את כל מה שיש וגם את מה שאין. כך בדיוק. כמו שאני.
אני מתרגלת על בסיס יומיומי, לעיתים בשיעורים מודרכים ולעיתים עם עצמי. תלוי במצב הרוח ובנסיבות אחרות בחיים (כמו זמן בעיקר, עבודה לימודים חברים). התמזל מזלי כך שהעבודה שלי היא בעצם היוגה.
היוגה איננה רק התרגול הפיזי על המזרן, זו תורה שלמה של חשיבה, אורח חיים ורוח. אנשים מתחילים לתרגל יוגה בדר"כ מהפן הפיזי, אך ככל שמעמיקים בתרגול, היוגה נכנסת לכל רבדי החיים.
מורה דרך:
אני בהוקרת תודה והערכה גדולה למוריי האהובים שממשיכים להאיר לי את הדרך- שמעון בן אבי, אלון שקד להב, סאבינה סטאל, Briohny Smyth, Dice Lida Klein, Honza & Claudine Lafond,
אצלם למדתי ורכשתי את ההכשרה בקורסי המורים.
למורתי וחברתי היקרה לליבי ענת שפיגלר מנוח, אצלה ואיתה אני מתרגלת כיום.
לכל המתרגלים שלי שמכל אחד מהם אני לומדת משהו בכל תרגול ותרגול מחדש. את הכשרותיי רכשתי בקורס מורי ויניאסה של אלון שקד להב וסאבינה סטאל, קורס מורי אשטנגה ויניאסה של שמעון בן אבי וקורס מורי power vinyasa בבית הספר הבינלאומי של Bryce-Beyond yoga.
ענת שפיגלר מנוח היא מורתי האהובה איתה אני מתרגלת ולומדת כל יום עוד קצת.
יוגה היא מסע אין סופי עבורי, אני שמחה לחלוק ולהעביר אותו הלאה.
כיום אני מלמדת בקבוצות פרטיות שלי, שוכרת סטודיו בצפון העיר ומעבירה שיעורים במרינה תל אביב. בנוסף מלמדת במתחם אלהיוגה שרונה.
אני סבורה ובטוחה שבתוך כל אדם קיים הניצוץ שיחשוף אותו בזמן כזה או אחר בחיים לעולם היוגה.
אני מאמינה שגם אם אדם נכנס לשיעור כי זה הטרנד החדש, לא יחלוף זמן רב עד שישכח את הסיבה הראשונית להגעתו, והוא יצלול למעמקי התורה הפיזית והמנטלית כאחד.
אני שואפת שהיוגה תלווה אותי כל חיי, ושאמצא את דרך המלך כדי להפיץ אותה מסביבי. כל יום, כל הזמן, כמה שיותר.

הבלוג שלי

קטע מהספר 366 דלתות

לעולם אל תבזבז זמן ואנרגיות מייחל להיות במקום אחר. לעשות משהו אחר. קבל את מצבך והבן שיש סיבה מסוימת להימצאותך במקום מסוים ולעשייתך עבודה מסוימת.

העולם מבקש לחזור אחורה

ככה פתאום, בלי התראות מוקדמות העולם מבקש לחזור קצת אחורה. אולי, כדי שנוכל, מחדש- להנות מהדברים הפשוטים לראות אותם. הקפנו את עצמנו בכיסויים ומסיכות.  בדמות

אנחנו שוכחים

שוכחים את הצדדים הטובים שבנו. את הדברים הנפלאים שאנחנו עושים. את המתנות הקטנות שהטבע והחיים מעניקים לנו מידי יום ביומו. אנחנו בעיסוק בלתי פוסק במה

השיעורים שלי

מעברים בתנוחות הפוכות​

Practice and all is coming

ויניאסה דינאמית

תרגול בוקר​

מעלים רמה

Scroll to Top
PIECE OF HEAVEN – COMING SOON
STUDIO EMANUELLE – COMING SOON
CALAO TLV ©

!Get 10% Off

הצטרפו לקהילה שלנו וחסכו
 10% בהזמנה הראשונה שלכם.