חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מדיניות משלוחים

מדיניות המשלוחים, השינויים וההחזרות

להלן פירוט מדיניות משלוחים
ו/או החזרת מוצרים ותנאיהם:

  1. מפעיל האתר יספק רק מוצר אשר שולם במלואו, לכתובת שהלקוח מסר בעת ההזמנה. עם העברת ההזמנה לשילוח תשלח הודעת דוא"ל למשתמש. 
  2. דמי המשלוח יתווספו למחיר הפריטים המצוין באתר. דמי המשלוח יגבו בגין אספקה ליעד אחד, גם אם הוזמן יותר מפריט. 
  3. מפעיל האתר יספק למשתמש את הפריטים באמצעות גוף משלח עצמאי. התקנון של הגוף המשלח באמצעותו תבוצע ההספקה, יחול על אספקת המוצר באמצעות האתר, ויחייב את הלקוח.
  4. מבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל, מפעיל האתר יקבע בהתאם לשיקול דעתו הבלעדי את יעדי אספקת הפריטים בישראל ומחוץ לשטחי ישראל. בכל הקשור להזמנות בתחומי מדינת ישראל, אזורי החלוקה יקבעו בהתאם לשיקול דעתו הבלעדי של מפעיל האתר ו/או חברת שילוחים עמה הוא יבחר לעבוד. במידה ומדובר על יישובים רחוקים – יישובי הערבה, אילת ויישובים ברמת הגולן ו/או אזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית ו/או יישובים נוספים אליהם חברת השליחים אינה מגיעה, ההזמנה תישלח באופן פרטני שיתואם עם הלקוח.
  5. אספקת הפריטים על ידי חברת השילוח תיעשה בתוך מספר ימים ממועד ביצוע ההזמנה באתר (עד 5 ימי עסקים). במקרים חריגים בהם ישנה חשיבות למשלוח בהול, אפשר ליצור קשר טלפוני עם שירות הלקוחות לבדיקת אפשרות לזרז את המשלוח.

  למען הסר כל ספק "יום עסקים" לעניין תקנון זה הינם ימים א' עד ה', לא כולל ערבי חג, חגים וימי שבתון.

  1. מפעיל האתר אינו אחראי לכל מעשה ו/או מחדל של חברת השילוח, ולא תינתן פיצוי ללקוח על עיכובים של חברות השילוח.
  2. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, הלקוח מסכים כי מפעיל האתר לא יהיה אחראי לעיכוב באספקת המוצר בשל אירועים שאינם בשליטתו, כגון שביתה או השבתה, תקלות במערכות התקשורת, הטלפוניה ו/או המחשוב, פעולות איבה ו/או כוח עליון, כגון מלחמה, שביתה, פיגועים, אסונות טבע וכיו"ב.
  3. מובהר כי אספקת הפריטים יכול ותותנה בהצגת תעודת הזהות של המשתמש וכן בהצגת מספר אישור ההזמנה, כפי שיתקבל ממערכת ההזמנות בגין ביצוע העסקה, זאת על פי שיקול דעתו הבלעדי והמוחלט של מפעיל האתר. מוסכם כי מפעיל האתר ו/או מי מטעמו תהא רשאי לדרוש כל אמצעי זיהוי נוסף, על פי שיקול דעתו, כתנאי למסירת הפריטים לידי המשתמש.
Scroll to Top
PIECE OF HEAVEN – COMING SOON
STUDIO EMANUELLE – COMING SOON
CALAO TLV ©

!Get 10% Off

הצטרפו לקהילה שלנו וחסכו
 10% בהזמנה הראשונה שלכם.